Jesteś tutaj: Strona główna / Dla rodziców / AKCJE / 2015 / 2016 / POZNAJEMY CIEKAWE ZAWODY

POZNAJEMY CIEKAWE ZAWODY

Celem spotkań jest poznanie różnorodnych zawodów oraz zachęcenie do nawiązania współpracy rodziców z przedszkolem. Podczas takich spotkań dzieci będą mogły poznać cechy charakterystyczne danego zawodu oraz związane z nimi atrybuty.
Rodziców lub innych członków rodziny chętnych zaprezentować swój zawód przed Przedszkolakami serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury. Dzięki takiej wizycie dzieci przede wszystkim doznają uczucia radości i satysfakcji z możliwości zaprezentowania swojego rodzica kolegom. Osoby chętne do zaprezentowania swojego zawodu zachęcamy do kontaktu z wychowawczyniami. Ustalą one dogodny termin oraz pomogą przygotować pokaz.

Koordynator akcji: mgr Monika Lewandowska/lic. Paula Zastępowska