Jesteś tutaj: Strona główna / OSIĄGNIĘCIA / 2010 / 2011


Laureaci konkursów w roku szkolnym 2010/2011
 
  • Agata Nowosielska wyróżnienie w  IX edycji konkursu plastycznego „Jesienna pogoda, jesienny spacer, jesienna przygoda…” organizowanego przez Przedszkole nr 12 oraz Radę Osiedla „Osowa Góra”
 
  • Agata Nowosielska II miejsce w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej „Zabawa w Rymy i Rytmy” organizowanego przez Pałac Młodzieży
 
  • Nikodem Skrzypiński III miejsce w miejskim konkursie plastycznym pt.: „Ekologiczna kartka Świąteczna” organizowanym przez Przedszkole nr 61 Integracyjne w Bydgoszczy
 
  • Paweł Gółkowski wyróżnienie za udział w miejskim konkursie plastycznym pt.: „Ekologiczna kartka świąteczna” organizowanym przez Przedszkole nr 61 Integracyjne w Bydgoszczy
 
  • Dominik Wasielewski za udział w konkursie plastycznym „Mama i Ja: Europejskie podróże małe i duże” organizowanym przez UKW, UTP oraz WSG w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki 25-28 maja 2011
 
  • Zosia Stachowiak I miejsce  za udział w konkursie plastycznym „W świecie zwierząt” organizowanym przez Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy
 
  • Kacper Sulkowski za udział w VII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Przyroda i my” organizowanego przez Przedszkole nr 48 „Pod sosnami”
 
  • Dawid Wasielewski I miejsce w konkurencji „Mistrz Celnego Rzutu” w ramach Tygodnia Sportu Szkolnego klas I – III organizowanego przez Zespół Szkół nr 19
 
  • Mateusz Kriger II miejsce w konkurencji „Mistrz Celnego Rzutu” w ramach Tygodnia Sportu Szkolnego klas I – III organizowanego przez Zespół Szkół nr 19
 
  • Nikodem Skrzypiński III miejsce w konkurencji „Mistrz Celnego Rzutu” w ramach Tygodnia Sportu Szkolnego klas I – III organizowanego przez Zespół Szkół nr 19
 
  • Julia Marmurowicz III miejsce w konkurencji „Mistrz Celnego Rzutu” w ramach Tygodnia Sportu Szkolnego klas I – III organizowanego przez Zespół Szkół nr 19
 
  • Agata Nowosielska III miejsce w konkurencji „Mistrz Celnego Rzutu” w ramach Tygodnia Sporu Szkolnego klas I – III organizowanego przez Zespół Szkół nr 19
 
  • Adrianna Trawicka nagroda specjalna za udział w konkursie plastycznym „Lasy w czterech porach roku” organizowanego przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicnej, Przedszkole „Tęcza” oraz Lasy Państwowe
 
  • Zespół taneczny „Przedszkolnej Chatki” za udział w Międzyprzedszkolnym Konkurs Tańca Europejskiego organizowanego przez Przedszkole nr 26 „Pod tęczowym parasolem”, Zespół Szkół nr 34, Przedszkole nr 46
 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: