Jesteś tutaj: Strona główna / OSIĄGNIĘCIA / 2011 / 2012


Laureaci konkursów w roku szkolnym 2011/2012
 
  • Jakub Zagórski - III miejsce w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej „Zabawa w Rymy i Rytmy” organizowanego przez Pałac Młodzieży
  • Agata Nowosielska – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój ukochany miś” organizowany przez Przedszkole Niepubliczne „Misiolandia”
  • Agata Nowosielska - wyróżnienie za indywidualność taneczną w II Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka „Magiczne Pantofelki”, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Zespół Szkół i Placówek nr 1
  • Zosia Stachowiak - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mama i Ja. Sportowe podboje we dwoje”,  organizator: Bydgoski Festiwal Nauki.
  • Mateusz Kriger - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mama i Ja. Sportowe podboje we dwoje”,  organizator: Bydgoski Festiwal Nauki.
  • Lena Klawikowska – dyplom za udział w konkursie plastycznym „Mama i Ja. Sportowe podboje we dwoje”,  organizator: Bydgoski Festiwal Nauki.
  • Inga Nowacka - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Mama i Ja. Sportowe podboje we dwoje”,  organizator: Bydgoski Festiwal Nauki.
  • Lena Smolińska - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Mama i Ja. Sportowe podboje we dwoje”,  organizator: Bydgoski Festiwal Nauki.
  • Julia Stasiak - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Mama i Ja. Sportowe podboje we dwoje”,  organizator: Bydgoski Festiwal Nauki.
  • Antonina Muszyńska – dyplom za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Magic Songs”, organizator: Przedszkole „Promyczek”
  • Agata Nowosielska – dyplom za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Magic Songs”, organizator: Przedszkole „Promyczek”
  • Jakub Zagórski – dyplom za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Magic Songs”, organizator: Przedszkole „Promyczek”
  • Paweł Gółkowski – dyplom za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Magic Songs”, organizator: Przedszkole „Promyczek”
  • Julia Stasiak - za udział w konkursie plastycznym pt. „Prawa dziecka w oczach dziecka”, organizator: Przedszkole nr 49
  • Maja Mroczkowska - III miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Aktywnie spędzam czas”, organizator: Przedszkole  nr 43 „U Krecika Szybownika”
  • Dominika Dekowska - I miejsce w konkursie plastycznym „Lasy dla ludzi”, organizator: Liga Ochrony Przyrody
  • Jakub Zagórski – dyplom uznania za zdobycie nagrody w konkursie plastycznym „Mojemu miastu laurka na urodziny”, organizator: Przedszkole nr 20 pod Patronatem Prezydenta Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego
  • Julia Mroczkowska -  za udział w konkursie plastycznym pt. „Prawa dziecka w oczach dziecka”, organizator: Przedszkole nr 49
  • Antonina Muszyńska -  za wspaniałe wykonanie pracy plastycznej na konkurs „Moje miasto w kolorach wiosny”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Panda”
  • Agata Nowosielska -  I miejsce w VIII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Humor w poezji dziecięcej”, organizator: Przedszkole nr 48
  • Lena Smolińska – nagroda za udział w konkursie plastycznym pt. "Przyjaciele z bydgoskiego ZOO", organizator: Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej
  • Zofia Stachowiak - nagroda za udział w konkursie plastycznym pt. "Arcydzieła z odpadów", organizator:  Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej
  • Maja Mroczkowska – I miejsce w konkursie na największego EKO – ZAJĄCA, organizator Fundacja „Wiatrak”
  • Julia Mroczkowska – I miejsce w konkursie na największego EKO – ZAJĄCA, organizator Fundacja „Wiatrak”
  • Zespół taneczny „Przedszkolnej Chatki” - III miejsce w konkursie tanecznym „Jesień, czyli o tej porze roku tancerze nie siedzą z boku” organizator: Szkołę Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy
  • Zespół „Marionetki” - III miejsce w kategorii 5-6 lat w II Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka „Magiczne Pantofelki”, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Zespół Szkół i Placówek nr 1
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka”  za udział w III Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tańca Europejskiego: organizator Zespół Szkół nr 34, Przedszkole nr 46 oraz Przedszkole nr 26
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka”  - I miejsce w I Przeglądzie Tanecznym „Taneczny krok w Bailamos”
  • Grupa „Żabek” z Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” III miejsce w konkursie plastycznym „Wiosna na łące”, organizator: Przedszkole Oświata I
  • Dyplom dla grupy „Mrówek” z Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za udział w konkursie plastycznym „Wiosna na łące”, organizator: Przedszkole Oświata I
  • Dyplom dla Zespołu „Wesołe Mrówki” za propagowanie ochrony przyrody i tematyki prozdrowotnej, organizator: MDK 5 w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” z Bydgoszczy za aktywny udział w realizacji III edycji projektu edukacyjnego dla przedszkoli pt. Leśna Skrzynia Skarbów” w roku szkolnym 2011/2012
  • Dyplom dla Przedszkola za udział w turnieju pod hasłem: „Bydgoszcz kocham, Bydgoszcz znam, dużo wiedzy o niej mam”
  • Dyplom za udział w I Bydgoskich Biennale Sztuki Przedszkolnej przegląd plastyczny twórczości dzieci i młodzieży dla Łucji Wiśniewskiej, Mai Lupy i Zuzi Pankowskiej
  • Nagroda publiczności dla Zespołu „Wesołe Mrówki” z „Przedszkolnej Chatki” na IX Przeglądzie piosenki Dziecięcej „Co w trawie śpiewa”, organizator: MDK 5 w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka”  za udział w akcji „Góra grosza”, organizator:  Towarzystwo Nasz Dom „DZIECIAK”
  • Dyplom za udział w konkursie plastycznym „Moje ulubione zabawy ruchowe”, organizator Przedszkole Niepubliczne „Muchomorek”
  • Dyplom dla Przedszkola za udział w konkursie plastycznym „Mojemu miastu laurka na urodziny”, organizator: Przedszkole nr 20 pod Patronatem Prezydenta Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego
  • Dyplom dla Przedszkola za udział w VIII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Humor w poezji dziecięcej”, organizator: Przedszkole nr 48
  • Podziękowanie dla Przedszkola „Przedszkolna Chatka” za przygotowanie wychowanków do II Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka „Magiczne Pantofelki”, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Zespół Szkół i Placówek nr 1
  • Podziękowanie dla Aleksandry Borowicz za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie na największego Eko-zająca, zorganizowanego przez Fundację „Wiatrak”
  • Podziękowanie dla Anny Pęczkowskiej za przygotowanie dzieci w konkursie najpiękniejsza pisanka, zorganizowanego przez Fundację „Wiatrak”
  • Podziękowanie dla Aleksandry Kinal z Przedszkola „Przedszkolna Chatka” za udział w miejskim konkursie plastycznym „Aktywnie spędzam czas”, organizator: Przedszkole  nr 43 „U Krecika Szybownika”
  • Podziękowanie dla Aleksandry Borowicz z Przedszkola „Przedszkolna Chatka” za udział w miejskim konkursie plastycznym „Aktywnie spędzam czas”, organizator: Przedszkole  nr 43 „U Krecika Szybownika”
  • Podziękowanie dla Anny Pęczkowskej za ogromny wkład w akcję „Góra grosza”, organizator:  Towarzystwo Nasz Dom „DZIECIAK”
  • Podziękowania dla Ireny Jankowiak za przygotowanie dzieci i udział w VI edycji konkursu plastycznego „Mojemu Miastu”, organizator: Przedszkole nr 20 pod Patronatem Prezydenta Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego
  • Podziękowanie dla Krystyny Domerackiej za przygotowanie dzieci w IX edycji konkursu plastycznego „Moje miasto w kolorach wiosny”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Panda”
  • Podziękowanie dla Ireny Jankowiak za przygotowanie dzieci do udziału w VIII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Humor w poezji dziecięcej”, organizator: Przedszkole nr 48
  • Podziękowanie dla Pani Anny Pęczkowskiej za zaangażowanie w realizacji III edycji projektu edukacyjnego dla przedszkoli pt. „Leśna Skrzynia Skarbów” w roku szkolnym 2011/2012
  • Gratulacje dla Pani Ireny Jankowiak w związku z osiągnięciami w kształtowaniu właściwych postaw wychowanków wobec ekologii i zdrowia – IX Przegląd Piosenki Dziecięcej „Co w trawie śpiewa” organizowany przez MDK nr 5 w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego
  
 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: