Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2012 / 2013 / AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA

AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA

W 2013 roku nasze przedszkole weźmie udział w projekcie społeczno-edukacyjnym „Akademia Zdrowego Przedszkolaka”. Projekt ten skierowany jest do placówek przedszkolnych i rodziców, a swoją tematyką obejmuje zagadnienia: Żywienia, Profilaktyki Zdrowotnej, Bezpieczeństwa oraz wychowania dzieci w wieku przedszkolnym.

W ramach Akademii, na terenie przedszkola, w ciągu roku, odbywają się 4 Akcje edukacyjne dla rodziców oraz dzieci, opierające się na warsztatach. Warsztaty są prowadzonych przez pedagogów przedszkolnych, na bazie otrzymanych materiałów od organizatora: pomocy merytorycznych, scenariuszy zabaw i gier edukacyjnych dla dzieci, plansz do rysowania.

Koordynator akcji: mgr Monika Baszyńska

AKCJA: