Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2017 / 2018 / AKCJA BOOKCROSSINGOWA

AKCJA BOOKCROSSINGOWA W NASZYM PRZEDSZKOLU.

Kochani Rodzice! W ramach propagowania akcji „Cała Polska czyta dzieciom” oraz obchodzonego w kwietniu Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci (2.04) zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji Bookcrosingowej, inaczej „uwolnij książkę”, która rozpocznie się w naszym przedszkolu od października 2017r.

Jeśli chcecie Państwo wraz z dziećmi uczestniczyć w światowej akcji wystarczy przynieść swoją prywatną książkę i zostawić ją na półce w holu  budynku (dawnej zerówki). Osoba, która będzie chciała ją przeczytać-  weźmie do domu. Państwa książka zacznie krążyć wśród czytelników,  a Wy wybierzecie sobie inną ciekawą książkę spośród pozostawionych przez innych. Zostanie bookcrosserem jest dziecinnie proste wystarczą dobre chęci i oczywiście książki.

Koordynator akcji: lic. Angelika Peplinska