Jesteś tutaj: Strona główna / Imprezy / MIKOŁAJKI 2015 / GALERIA


MIKOŁAJKI 2015
 
Grupa I
Najstarsza grupa bawiła się wybornie pod okiem Pani Ilony i Pani Moniki. Było wiele zabaw ruchowych- tor przeszkód, zbieranie śnieżynek oraz wesołe tańce do najpiękniejszych świątecznych piosenek. Na odpoczynek były zabawy plastyczne i dekorowanie pierniczków. Święty Mikołaj przyniósł małe, ale piękne i słodkie upominki.
 
 
 
Grupa II
Młodsze dzieci i ich rodzice bawili się wspólnie z Panią Olą i Panią Iwoną. Zabawy sprawiały radość dzieciom i rodzicom. Przez ten krótki czas zamieniliśmy zwykłe kartki papieru w śniegowe kule, szukaliśmy atrybutów Świętego Mikołaja i pięknie dekorowaliśmy pachnące pierniczki. I oczywiście Święty Mikołaj w tej grupie także był!
 
 
 
Grupa III
Nasze Maluszki z rodzicami spędziły radosny czas z Panią Basią i Panią Paulą. Świąteczna muzyka rozbrzmiewała z każdego zakątka sali. Było po prostu magicznie! Białe piórka zmieniły się w śnieg, rytmiczna zabawa przemieniła dzieci i rodziców w lodowe figurki. Nie zabrakło też ulubionej, zimowej  zabawy- rzucania śniegowymi kulkami (oczywiście tymi z papieru). Zapach pierniczków przyciągnął do nas Świętego Mikołaja.


 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: