Jesteś tutaj: Strona główna / Imprezy / MIKOŁAJKI 2016 / INFORMACJE

Święta tuż, tuż! Elfy szykują sanie, Śnieżynki już pakują prezenty, a  renifery tylko czekają na znak Mikołaja, żeby je rozwieźć grzecznym dzieciom. W Fundacji Nowe Pokolenie i Przedszkolnej Chatce również trwają przygotowania do najpiękniejszych świąt w roku! A wszystko za sprawą Mikołajek, na które do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci już od roczku do 6 lat.

Boże Narodzenie, to czas rodzinny i magiczny! Spędzony wspólnie z rodziną daje wszystkim, niezależnie od wieku wiele radości. Chcesz już teraz poczuć tą radosną atmosferę? Wiemy, że tak, dlatego już dziś zapraszamy do udziału w zabawie mikołajkowej! 3 grudnia przeżyjemy niezapomnianą podróż do trzech zimowych krain. Każda inna, ale równie piękna i bajeczna, pachnąca piernikami i błyszcząca świątecznymi ozdobami. Wybierzemy się w odwiedziny do Królowej Zimy i Renifera Rudolfa, wyruszymy w fascynującą podróż do Śnieżynkowej i Bałwankowej Krainy. Będą zabawy muzyczne, ruchowe, naśladowcze, plastyczne, zimowa orkiestra, lepienie bałwanków z masy solnej, bitwa na śnieżki, wspólne śpiewanie świątecznych piosenek i dekorowanie pierniczków.  Na mikołajkowym balu nie może zabraknąć słodkiego poczęstunku i prezentów, które przyniesie sam Święty Mikołaj, no i oczywiście śniegu.. ;-)))
 
ZAPRASZAMY DO TRZECH KRAIN:

BAŁWANKOWA KRAINA – dzieci od 1 do 2 lat z rodzicem

Mikołajki w Bałwankowej Krainie,
Tutaj czas Ci szybko minie.
Będą tańce i hulańce
Z rodzicami przytulańce.
Pośpiewamy i zagramy,
Pani Zimy poszukamy.
Z Mikołajem zatańczymy
I prezenty policzymy.
Ulepimy też bałwana
Zabawa będzie udana.


 
ŚNIEŻYNKOWA KRAINA – dzieci od 3 do 4 lat z rodzicem

W Śnieżynkowej Krainie - Mikołajkowa zabawa Was nie ominie!
- rozruszamy ręce, głowy by do tańców być gotowym
- głośno razem zaśpiewamy - Mikołaja poszukamy
A gdy się Mikołaj zjawi - to humory nam poprawi!
- z nim skarpety uszyjemy i pyszne pierniczki przygotujemy
- jak gwiazdeczki zaświecimy, z zimą też się zabawimy
- w renifery zagramy bo pomysłów mnóstwo pomysłów na Mikołajki mamy!
Kraina Śnieżynkowa wraz z całą rodziną i Mikołajem
do zabawy gotowa!KRAINA KRÓLOWEJ ZIMY I RENIFERA RUDOLFA – dzieci od 5 do 6 lat bez rodzica

Do wesołej zabawy zaprasza Królowa Zima. Razem z nią pojawi się niesforny, ale sympatyczny Renifer Rudolf. Dzieci odbędą podróż saniami, ciągniętymi przez Renifera, odwiedzą Świat Fantazji, a w nim Krainę Prezentów, Krainę Królowej Zimy i wyczekiwaną Krainę Świętego Mikołaja. Czeka Nas dużo wrażeń...no to w drogę !!!
 
Kiedy: 3 grudnia 2016
Godzina: 11:00-13:00
Miejsce: Fundacja Nowe Pokolenie (budynek Przedszkola Niepublicznego Przedszkolna Chatka)
Adres: ul. A.G. Siedleckiego 12
Cena: 29zł/za dziecko
Zapisy: 793 101 280 lub
fundacja@nowe-pokolenie.pl
Uwaga! Ograniczona liczba miejsc. Gwarancją miejsca jest dokonanie płatności w sekretariacie przedszkola do dnia 30.11.2016r. Środki finansowe z zakupu biletów przekazywane są na działalność Fundacji Nowe Pokolenie - spójrz co robimy:
www.festiwalradosnychserc.pl
 
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nowe Pokolenie, organ prowadzący Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka”, kawiarnię rodzinną Kogel Mogel, Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM. Fundacja jest pomysłodawcą Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca” oraz Ogólnopolskiego Festiwalu  Radosnych Serc dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Środki z działalności Fundacji w tym organizacji wydarzeń okolicznościowych dla dzieci takich jak Mikołajki przekazujemy na realizację w/w charytatywnych przedsięwzięć. Dla Fundacji są to najważniejsze inicjatywy, ponieważ pokazują, że warto stwarzać możliwości rozwoju artystycznego dzieci ze środowisk dysfunkcyjnych , ponieważ potrafią one zmotywować do podjęcia pracy nad rozwojem swoich talentów i pasji co niejednokrotnie odmienia ich życie.
 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: