Jesteś tutaj: Strona główna / KADRA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

KADRA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

mgr  MAGDALENA FÓRMANKIEWICZ lektor języka angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 10 lat prowadzi lektoraty z języka angielskiego, nauczając dzieci, młodzież a także osoby dorosłe. Praca w szkołach oraz uczestnictwo w różnorodnych kursach, szkoleniach i warsztatach pozwoliło jej na nawiązywanie pozytywnych relacji z uczestnikami zajęć oraz na umiejętność kreatywnego przekazu wiedzy. Swój zawód wykonuje z wielka pasją i zaangażowaniem. Współpracuje z Fundacją „Nowe Pokolenie” 2 lata.

mgr MARTA BUBLIK logopeda

Ukończyła studia magisterskie (5-letnie) na kierunku: pedagogika w zakresie logopedia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada doświadczenie na stanowisku logopedy w Przedszkolu nr 61 Integracyjnym w Bydgoszczy, gdzie prowadzi terapię indywidualną dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Prowadzi również terapię logopedyczną w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. dr E. Warmińskiego w Bydgoszczy. Odbyła kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki oraz inne szkolenia w zakresie rozwoju dziecka,  co pozwala na dostosowanie metod pracy do indywidualnych potrzeb dzieci. Współpracuje z przedszkolem 2 rok.

mgr  ALICJA SZYMAŃSKA fizjoterapeuta, prowadzi gimnastykę ogólnorozwojową

Ukończyła Collegium Medium w Bydgoszczy. Uczestniczka kursów: PNF, Kinesiology taping, Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa, Neurorozwojowa diagnoza i terapia dzieci z lekkimi zaburzeniami sensomotorycznymi i posturalno- motorycznymi, Nowoczesna fizjoterapia – skoliozy. Obecnie współpracuje z kilkoma przedszkolami  w zakresie rehabilitacji indywidualnej i grupowej.

mgr  HALINA CHOJNACKA  katechetka, prowadzi religię

Absolwentka wydziału teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 15 lat naucza religii w szkołach gimnazjalnych, podstawowych, przedszkolach. Religii naucza od roku 1992, gdy religię włączono do przedmiotów szkolnych. Obecnie prowadzi religię w czterech przedszkolach w Bydgoszczy, z Przedszkolną Chatką związana od 3 lat.