Jesteś tutaj: Strona główna / KADRA ZARZĄDZAJĄCA

mgr MONIKA
TOFIL-WIELOSZYŃSKA
dyrektor

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z zakresu wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z nauczaniem muzyki oraz I stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Toruniu. Związana z Przedszkolem Niepublicznym „Przedszkolna Chatka” od 2016 r. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła jako nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Niepublicznym „Przedszkolna Chatka” i w Przedszkolu Niepublicznym „Borowiki”, w Szkole Podstawowej Kozielcu jako nauczyciel przedszkolny i nauczyciel muzyki, w Szkole Podstawowej w Śliwicach i w Zespole Szkół w Czernikowie jako nauczyciel muzyki, opiekun chórów i zajęć artystycznych. Rozpoczęła staż zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego. Organizowała wiele występów dzieci, teatrzyków, przedstawień, spotkań integracyjnych i innych przedsięwzięć. Praca z dziećmi jest dla niej spełnieniem zawodowym i artystycznym, pasją, przygodą, która sprawia ogromną radość i dostarcza dużo satysfakcji. Systematycznie rozwija swoje umiejętności i kwalifikacje biorąc udział w różnych formach doskonalenia zawodowego. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą.