Jesteś tutaj: Strona główna / KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Dyrektor Przedszkola Niepublicznego Przedszkolna Chatka
mgr Monika
Tofil-Wieloszyńska

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z zakresu wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z nauczaniem muzyki oraz I stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Toruniu.
        Ukończyła studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Związana z Przedszkolem Niepublicznym „Przedszkolna Chatka” od 2016 r. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała m.in. jako nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Niepublicznym „Przedszkolna Chatka” , Przedszkolu Niepublicznym „Borowiki”, Szkole Podstawowej Kozielcu jako nauczyciel przedszkolny i nauczyciel muzyki, Szkole Podstawowej w Śliwicach oraz Zespole Szkół w Czernikowie jako nauczyciel muzyki, opiekun chórów i zajęć artystycznych.
    Rozpoczęła staż zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego. Organizowała wiele występów dzieci, teatrzyków, przedstawień, spotkań integracyjnych i innych przedsięwzięć. Praca z dziećmi jest dla niej spełnieniem zawodowym i artystycznym, pasją, przygodą, która sprawia ogromną radość i dostarcza dużo satysfakcji.
Systematycznie rozwija swoje umiejętności i kwalifikacje biorąc udział w różnych formach doskonalenia zawodowego.