Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2016 / 2017 / KARTKI ŚWIĄTECZNE

PODARUJ DZIECIOM KARTKĘ Z ŻYCZENIAMI NA GWIAZDKĘ

Święta Bożego Narodzenia, śpiew kolęd, pięknie ustrojona choinka, zapach pierników unoszący się w domach to tylko niektóre elementy tych rodzinnych i magicznych grudniowych dni. To czas wspólnych spotkań, rozmów i śpiewania kolęd. Dzieci z utęsknieniem czekają na przyjście Św. Mikołaja i upragnione prezenty.
Ale niestety nie każdy może te święta spędzić w domu. Są chore dzieci które ten wyjątkowy czas spędzają na oddziałach szpitalnych, z dala od domu, swoich najbliższych. Zmagają się z chorobą i smutkiem. Pomóż małym pacjentom bydgoskich szpitali przeżyć święta w miłej atmosferze i podaruj ręcznie wykonaną wraz z dzieckiem kartkę z życzeniami. Sprawicie dzieciom odrobinę radości i zapomnienia o bólu i cierpieniu. Na twarzach małych pacjentów pojawi się długo wyczekiwany uśmiech i blask w oczach.

Wykonane prace będą przekazane małym pacjentom Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy.

Na prace czekamy do 2 grudnia 2016r. Zapraszam do włączenia się w akcję.

Koordynator akcji: mgr Alicja Moczulska