Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2012 / 2013 / KONKURS: I MY TEŻ BYLIŚMY MALI

KONKURS WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY
 „I my kiedyś byliśmy mali…”

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne ”Przedszkolna Chatka” pt. „I my kiedyś byliśmy mali”. Konkurs polega na odgadnięciu osób znajdujących się na zdjęciach. Zdjęcia prezentują całą kadrę przedszkola  w okresie dzieciństwa. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności społecznych dzieci, zintegrowanie dzieci, rodziców z kadrą pedagogiczną, a także umilenie stosunków pomiędzy każdą ze stron.

Zasady konkursu:
  1. Na dołączonych kartach prosimy o przypisanie imion i nazwisk rozpoznanych osób do odpowiednich numerów.
  2. Uzupełnione karty należy podpisać i oddać do sekretariatu.
  3. Kartę można oddać tylko jeden raz.
Na osoby, które odgadną prawidłowo największą ilość osób czekają atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną jest słodki poczęstunek w Żyrafa Caffe z wybraną przez dziecko osobą z kadry przedszkola. Nagrodami za II i III miejsce są atrakcyjne upominki. Jeżeli kilka osób odgadnie tę samą ilość osób, zwycięzców wyłonimy drogą losową. Konkurs trwa od 20.12.2012 do 11.01.2012. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku lutego.

Życzymy powodzenia! :)