Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2013 / 2014 / KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Jest to akcja firmy Tymbark i marki Kubuś. Program ma na celu edukowanie dzieci w zakresie przyrody i ekologii. Dzięki akcji dzieci i nauczyciele w przedszkolach otrzymują ciekawe materiały edukacyjne o tematyce przyrodniczej. Dzięki temu Państwa dziecko uczy się szacunku do otaczającego świata. Na podstawie dostarczonych materiałów dzieci realizują wiele działań, by zadbać o otaczające nas środowisko: segregują śmieci, prowadzą patrole ekologiczne, organizują specjalne dni poświęcone przyrodzie. VI edycja programu realizowana jest od października 2013 roku do czerwca 2014 roku w przedszkolach na terenie całej Polski.

Koordynator akcji: mgr Iwona Roszycka