Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2015 / 2016 / KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli, organizowany przez markę Kubuś. Celem programu skierowanego do przedszkolaków w całej Polsce jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne. Głównym zadaniem małych uczestników jest przygotowanie szeregu projektów ekologicznych, np. uprawianie „ogródków” w kącikach przyrody, organizowanie przyrodniczych wycieczek oraz ekologicznych akcji z okazji Dnia Marchewki, Pierwszego Dnia Wiosny czy udziału w konkursach plastycznych. Dzięki temu programowi Państwa dziecko uczy się szacunku do otaczającego świata.

Koordynator akcji: mgr Iwona Roszycka