Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2014 / 2015 / MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ

MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ

„Mamo, tato, wolę wodę” jest ogólnopolską akcja promującą picie wody przez dzieci w wieku przedszkolnym. Program uczy dzieci jak zdrowo się odżywiać i ile pić wody, kształtuje postawy prozdrowotne oraz pomaga zapobiegać nadwadze i otyłości. Podczas trwania programu w naszym przedszkolu zostaną przeprowadzone specjalne zajęcia promujące picie wody. Dzieci zdobędą cenne informacje, wspaniale się przy tym bawiąc. W zeszłym roku akcja cieszyła się dużym poparciem dzieci jak i rodziców naszego przedszkola. Co roku organizator akcji - firma Żywiec organizuje także konkurs, w którym nasze przedszkole zajęło pierwsze miejsce (rok 2013/2014). W tym roku tym chętniej przystąpimy do akcji z niecierpliwością czekając na kolejne niespodzianki uczące dzieci i dorosłych, że warto pić wodę.

Koordynator akcji: mgr Aleksandra Zmudzińska