Jesteś tutaj: Strona główna / OSIĄGNIĘCIA / 2016 / 2017 / NAGRODY ZESPOŁOWE

OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLA W ROKU SZKOLNYM 2016-2017

NAGRODY ZESPOŁOWE DLA PRZEDSZKOLA
7 dyplomów za udział, 3 wyróżnienia, 4 podziękowania za udział

1. DYPLOM dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za zajęcie II MIEJSCA w IV ogólnopolskim turnieju tańca „BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA” w Bydgoszczy
  2. DYPLOM dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za zajęcie I MIEJSCA w przeglądzie teatrzyków przedszkolnych „BAJKOLANDIA 2017”
  3. DYPLOM dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA”  za zajęcie II MIEJSCA w VI powiatowych konfrontacjach tanecznych przedszkolaka „MAGICZNE PANTOFELKI 2017”
  4. DYPLOM dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA”  za zajęcie II MIEJSCA w dance festiwal „BYDGOSZCZ ŻYJE TAŃCEM”
  5. DYPLOM dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZIAŁ w konkursie plastycznym „WYŻYNY WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO"
  6. DYPLOM dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZIAŁ w tanecznym dniu dziecka w „ART ECHO"
  7. DYPLOM dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZIAŁ w „DNIACH EUROPY”
  8. WYRÓŻNIENIE dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” w międzyprzedszkolnym przeglądzie TAŃCA EUROPEJSKIEGO w Pałacu Młodzieży
  9. WYRÓŻNIENIE dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZIAŁ w  XIV przeglądzie zespołów tańca ludowego i innych form tanecznych „KAROLINKA 2017” w Bydgoszczy
  10. WYRÓŻNIENIE dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZIAŁ w finale bydgoskiego festiwalu piosenki i tańca „XIX MUZYCZNA JESIEŃ PRZEDSZKOLAKA”
  11. PODZIĘKOWANIE dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZIAŁ w konkursie plastycznym „PIERZAŚCI MIESZKAŃCY ZOO”
  12. PODZIĘKOWANIE dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZIAŁ w ogólnopolskim konkursie plastycznym „JESIENNE DRZEWO”
  13. PODZIĘKOWANIE dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZAŁ w bydgoskim FESTIWALU NAUKI
  14. PODZIĘKOWANIE dla PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA” za UDZIAŁ w konkursie plastycznym „OZDOBA WIELKANOCNA”