Jesteś tutaj: Strona główna / OSIĄGNIĘCIA / 2012 / 2013 / OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLA I PRZEDSZKOLAKÓW


OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLA I PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2012 – 2013
 
Nagrody zespołowe dla przedszkola – 7 miejsc w konkursach w pierwszej „trójce”, 17 dyplomów, podziękowań za udział
  • Dyplom dla Przedszkola  Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za zajęcie III miejsca w konkursie ekologicznym „Zbiórka płyt CD i DVD”, organizator: Miasto Bydgoszcz
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za zajęcie I miejsca w konkursie ekologicznym „Mała Forma Sceniczna”, organizator: Miasto Bydgoszcz
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za zaangażowanie w realizację IV edycji projektu edukacyjnego dla przedszkoli pt. „Leśna Skrzynia Skarbów” w roku szkolnym 2012/2013
  • Dyplom dla Niepublicznego Przedszkola „Przedszkolna Chatka” za udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca Krajów Unii Europejskiej „Mali Europejczycy”, organizator: Przedszkole nr 70 „Stokrotka”
  • Dyplom dla Zespołu Pszczółki z Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za zajęcie I miejsca w kategorii wiekowej 4 – latki w III Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka „Magiczne Pantofelki 2013”, organizator: MDK nr 3 i Zespół Szkół i Placówek nr 1
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” (Grupa Żabek) za zajęcie I miejsca w konkursie o miano Najbardziej Bajkowego Przedszkola, organizator: Klub „Odnowa” RSM „Jedność”
  • Dyplom dla Zespołu Marionetki z Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za zajęcie I miejsca w kategorii wiekowej 5-6 – latki w III Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka „Magiczne Pantofelki 2013”, organizator: MDK nr 3 i Zespół Szkół i Placówek nr 1
  • Dyplom dla Przedszkola za II miejsce w kat. zespół 5-6 latki w festiwalu piosenki przedszkolnej i tańca PN. XV Muzyczna Jesień Przedszkolaka, organizator: MDK 1
  • Dyplom dla Przedszkola za III miejsce w kat. taniec 6-latki w festiwalu piosenki przedszkolnej i tańca PN. XV Muzyczna Jesień Przedszkolaka, organizator: MDK 1
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za przygotowanie i udział w IV Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tańca Europejskiego, organizator: Przedszkole nr 26 „Pod Tęczowym Parasolem”
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za udział w I Międzyprzedszkolnym Quizie Wiedzy o Unii Europejskiej, organizator: Przedszkole nr 26 „Pod Tęczowym Parasolem”
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za udział w Mini Playback Show 2013, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Kacperkowy Światek”
  • Dyplom dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za udział w konkursie plastycznym pod hasłem: „Gdy się dobrze zachowujemy, piękne nagrody otrzymujemy”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Muchomorek”
  • Dyplom dla zespołu „Zielone Ludki” za propagowanie ochrony przyrody i tematyki prozdrowotnej, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 5
  • Dyplom dla Przedszkola „Przedszkolna Chatka” za uświetnienie występem tanecznym IV Olimpiady 6 – latków, organizator: SP nr 38
  • Dyplom dla Grupy Żabki za udział w konkursie na najpiękniejszy wieniec adwentowy, organizator: Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak”
  • Dyplom dla Grupy Pszczółki za udział w konkursie na najpiękniejszy wieniec adwentowy, organizator: Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak”
  • Dyplom dla Przedszkola za udział w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej „Zabawa w Rymy i rytmy”, organizator: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  • Podziękowanie dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” w  Bydgoszczy za wzięcie udziału w konkursie plastycznym MAMA I JA: Ja i świat z ekologią za pan brat, organizator: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
  • Podziękowanie dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za udział w I Wojewódzkim Konkursie Rysunku i Malarstwa „Psotki i Śmieszki” prace inspirowane twórczością J. Tuwima, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Tęcza”
  • Podziękowanie dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy za przygotowanie prezentacji doświadczeń w ramach konferencji „Prawa dziecka – jak otwierać świat praw dziecka podmiotom społecznym”, organizator: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
  • Podziękowanie dla Dyrekcji, grona pedagogicznego i dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” za przygotowanie inscenizacji pt.: „Nasza Ziemia” w konkursie na Małą Formę Sceniczną, organizator: Pałac Młodzieży
  • Podziękowania dla Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy za czynny udział w konkursie „Zbiórka nakrętek”, organizator: miasto Bydgoszcz
  • Podziękowanie dla Przedszkola za udział w konkursie plastycznym „Mój ukochany Miś”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Misiolandia”
 
Nagrody dla przedszkolaków - 16 laureatów nagród, 3 osoby wyróżnione,  13 osób nagrodzonych dyplomem za udział
  • Laura Kardach – III miejsce w konkursie plastycznym pn. „Wio, koniku wio”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Promyczek”
  • Taneczny Talent 2013 dla Pawła Gółkowskiego  w III Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka MAGICZNE PANTOFELKI 2013, organizator: Zespół Szkół i Placówek nr 1
  • Zuzanna Pankowska, Julia Wolentarska, Zuzanna Kuś – II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Miś ekolog”, organizator: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  • Lena Klawikowska - III miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Rysunku i Malarstwa „Psotki i śmieszki” prace inspirowane twórczością J. Tuwima, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Tęcza”
  • Inga Nowacka - III miejsce w IX Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Mali przyjaciele przyrody”, organizator: Przedszkole nr 48 „Pod Sosnami
  • Julia Mroczkowska - III miejsce w konkursie plastycznym „Mój ukochany Miś”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Misiolandia”
  • Oliwia Kulas - III miejsce w konkursie plastycznym „Z warzywami za pan brat”, organizator: Przedszkole anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu
  • Antonina Muszyńska, Laura Kardach, Agata Nowosielska – III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Miś ekolog”, organizator: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  • Lena Smolińska i Antonina Muszyńska – laureatki konkursu plastycznego  „Z gazem ziemnym chrońmy klimat”, organizator: Polskie Górnictwo  Naftowe i Gazownictwo S.A
  • Lena Smolińska - nagroda w konkursie plastycznym „Mama i ja: Ja i świat z ekologią za pan brat”, organizator: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
  • Barbara Wieczorek -  nagroda w konkursie plastycznym „Mama i ja: Ja i świat z ekologią za pan brat”, organizator: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
  • Łucja Wiśniewska -  nagroda za wspaniałe wykonanie pracy plastycznej na konkurs pn. „Moje miasto w kolorach wiosny”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Panda”
  • Weronika Smarszcz  - nagroda w konkursie plastycznym „Polskie zwierzęta duże i małe”, organizator: Stowarzyszenie Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej
  • Szymon Janiak – nagroda za udział w XIV edycji konkursu „Z ekologią bez granic” Temat: „Kocham przyrodę – dbam o dobry klimat” organizator: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej
  • Zofia Kołodziejczak  - nagroda w konkursie plastycznym „Kartka choinką pachnąca”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Sezamkowe”
  • Zuzanna Wieczorek – nagroda za udział w konkursie plastycznym „Ekoświęta – Kartka Choinką Pachnąca, organizator: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej
  • Dominika Preihs  - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kartka choinką pachnąca”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Sezamkowe”
  • Inga Nowacka – wyróżnienie w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej „Zabawa w Rymy i rytmy”, organizator: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  • Kinga Zielińska - wyróżnienie za udział w miejskim konkursie plastycznym „Świąteczna kartka z Bydgoszczy”, organizator: Przedszkole nr 43 U Krecika Szybownika
  • Kasandra Nowak – dyplom za udział w miejskim konkursie plastycznym „Świąteczna kartka z Bydgoszczy”, organizator: Przedszkole nr 43 U Krecika Szybownika
  • Barbara Wieczorek – dyplom za udział w miejskim konkursie plastycznym „Świąteczna kartka z Bydgoszczy”, organizator: Przedszkole nr 43 U Krecika Szybownika
  • Amelia Pałka – dyplom za udział w konkursie plastycznym „Kartka choinką pachnąca”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Sezamkowe”
  • Emila Wędrowski - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Kartka choinką pachnąca”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Sezamkowe”
  • Lena Smolińska, Tatiana Reszczyńska, Dominika Dekowska, Inga Nowacka, Klara Wiśniewska, Lena Klawikowska, Barbara Wieczorek,  Gabriela Dajnowska – dyplom za udział w Przeglądzie Wiersza i Piosenki dla dzieci „Każdy przedszkolak dobrze wie, co należy jeść, a czego nie”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Promyczek”

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: