Jesteś tutaj: Strona główna / OSIĄGNIĘCIA / 2016 / 2017 / OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW

 
OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLA W ROKU SZKOLNYM 2016-2017
 
OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW
5 miejsc na podium, 9 wyróżnień, 11 podziękowań za udział

  1. DYPLOM dla DOMINIKI LEWANDOWSKIEJ za zajęcie III MIEJSCA w konkursie plastycznym „EKO ZWIERZAK”.
  2. DYPLOM dla AGATY KONDRACIUK za zajęcie I MIEJSCA w konkursie plastycznym „EKO ZWIERZAK”.
  3. DYPLOM dla MIKOŁAJA SMARSZCZ za zajęcie I MIEJSCA w konkursie plastycznym „PIERZAŚCI MIESZKAŃCY ZOO”.
  4. DYPLOM dla MARTY SZWEDA za zajęcie II MIEJSCA w konkursie recytatorskim „BAJKOLANDIA 2017”.
  5. DYPLOM dla ZOFII KOPISTECKIEJ za zajęcie II MIEJSCA w konkursie plastycznym ,, CO KRYJE W SOBIE JAJO?” organizowanym przez PRZEDSZKOLE SEZAMKOWE W BYDGOSZCZY.
  6. DYPLOM dla BARTOSZA TEMPSKIEGO za udział w konkursie plastycznym „CO W TRAWIE PISZCZY”.
  7. WYRÓŻNIENIE dla SZYMONA WIELGOSZA za udział w konkursie plastycznym pt. ,,MOJA MAŁA I WIELKA OJCZYZNA”.
  8. WYRÓŻNIENIE dla LAURY HUZAKOWSKIEJ za udział w konkursie plastycznym pt. ,,MOJA MAŁA I WIELKA OJCZYZNA”.
  9. WYRÓŻNIENIE dla MARII CACKOWSKIEJ za udział w konkursie plastycznym „OZDOBA WIELKANOCNA”.
  10. WYRÓŻNIENIE dla WIKTORII JANIAK za udział w konkursie plastycznym pt. ,,WYŻYNY WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”.
  11. WYRÓŻNIENIE dla BARTOSZA SŁONIEWSKIEGO za udział w konkursie plastycznym pt. ,,WYŻYNY WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”.
  12. WYRÓŻNIENIE dla MARTY SZWEDA za udział w konkursie plastycznym pt. ,,WYŻYNY WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”.
  13. WYRÓŻNIENIE dla JULII KUJAWA za udział w konkursie plastycznym pt. ,,WYŻYNY WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”.
  14. WYRÓŻNIENIE dla WIKTORII MAJKA za udział w konkursie plastycznym pt. ,,WYŻYNY WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”.
  15. WYRÓŻNIENIE dla MARTY SZWEDA za udział w konkursie recytatorskim „WIOSNA W POEZJI DZIECIĘCEJ”.
  16. PODZIĘKOWANIE dla JULII NOWICKIEJ za udział w konkursie plastycznym pt. ,,CO W TRAWIE PISZCZY” organizowanym przez LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY.
  17. PODZIĘKOWANIE dla ANTONINY IWANIEC  za udział w konkursie plastycznym pt. ,,CO W TRAWIE PISZCZY” organizowanym przez LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY.
  18. PODZIĘKOWANIE dla ALEKSANDRA FORCZMAŃSKIEGO  za udział w konkursie plastycznym pt. ,,CO W TRAWIE PISZCZY” organizowanym przez LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY.
  19. PODZIĘKOWANIE dla KAMILA SOBAŃSKIEGO  za udział w konkursie plastycznym pt. ,,CO W TRAWIE PISZCZY” organizowanym przez LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY.
  20. PODZIĘKOWANIE dla JULII BĄCZKOWSKIEJ za udział w konkursie plastycznym pt. ,,CO W TRAWIE PISZCZY” organizowanym przez LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY.
  21. PODZIĘKOWANIE DLA ADRIANNY za udział w konkursie plastycznym pt. ,,CO W TRAWIE PISZCZY” organizowanym przez LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY.
  22. PODZIĘKOWANIE dla ANTONINY IWANIEC za udział w konkursie plastycznym pt. ,,CO W TRAWIE PISZCZY” organizowanym przez LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY.
  23. PODZIĘKOWANIE dla WIKTORII JANIAK za udział w konkursie plastycznym ,, EKOŚWIĘTA” organizowanym przez STOWARZYSZENIE KUJAWSKO- POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W BYDGOSZCZY.
  24. PODZIĘKOWANIE dla ZOFII KOPISTECKIEJ za udział w konkursie plastycznym ,,EKOŚWIĘTA” organizowanym przez STOWARZYSZENIE KUJAWSKO- POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W BYDGOSZCZY.
  25. PODZIĘKOWANIE dla KRZYSZTOFA JANAS za udział w konkursie plastycznym ,,EKOŚWIĘTA” organizowanym przez STOWARZYSZENIE KUJAWSKO- POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W BYDGOSZCZY.
  26. PODZIĘKOWANIE dla ZOFII SKROBACKIEJ za udział w konkursie plastycznym ,,EKOŚWIĘTA” organizowanym przez STOWARZYSZENIE KUJAWSKO- POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W BYDGOSZCZY.
 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: