Jesteś tutaj: Strona główna / Wydarzenia / ROK 2010 / 2011 / PAŹDZIERNIK 2010

PAŹDZIERNIK 2010

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, 29.10.2010

Dnia 29.10.2010r. odbyło się uroczyste pasowania na Przedszkolaka. Każda „Mrówka” i każda „Żabka” wyczekiwały chwili ślubowania. Podczas tak wielkiego wydarzenia obecni byli również Rodzice. Początek uroczystości zainaugurowała Jesienna Wróżka, która wszystkich powitała. Następnie dzieci po kolei zasiadały na „Tronie Przedszkolaka” a Pani Dyrektor każdego mianowała na pełnoprawnego Przedszkolaka Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka”, wręczając przy tym dyplom upamiętniający całość wydarzenia i zobowiązując do przestrzegania złożonych obietnic:
  1. Ślubuję uroczyście być dobrym i dzielnym przedszkolakiem.
  2. Ślubuję dbać o dobre imię swojej grupy i przedszkola.
  3. Ślubuję mym zachowaniem sprawiać wiele radości moim rodzicom i wychowawcą.
  4. Ślubuję bawić i uczyć się tutaj wesoło, czynić świat lepszym, a wkrótce zawołać: Witaj Szkoło!
     Potem dzieci zaprezentowały przed Rodzicami przedstawienie pn. „Draka o drogowych znakach” – rysowały znaki, zatańczyły „Polkę”, śpiewały piosenki. Zachwytom rodziców nie było końca. Dzieci zebrały liczne oklaski i chętnie pozowały do zdjęć. Później wszyscy razem zsiedli do stołu zastawianego słodkościami przegotowanymi przez rodziców.