Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2016 / 2017 / POZNAJEMY CIEKAWE ZAWODY

POZNAJEMY CIEKAWE ZAWODY

Celem niniejszej akcji jest przedstawienie dzieciom różnych zawodów przez specjalistów w danej dziedzinie. Dzięki takim spotkaniom Przedszkolaki będą miały okazję poznać ciekawostki oraz atrybuty związane z danym zawodem.  Zapraszamy zatem chętnych rodziców oraz sympatyków naszego przedszkola do wzięcia udziału w tejże akcji i zaprezentowania swojego zawodu. Będzie to niezapomniane przeżycie zobaczyć zainteresowanie i radość w oczach dzieci, a dla nich samych zaszczytem będzie gościć ukochanych rodziców, prezentujących swoją profesję przed ich rówieśnikami. Kto wie być może okaże się, że spotkanie w przedszkolnym klimacie z przedstawicielami interesujących profesji, stanie się inspiracją dla dzieci w wyborze zawodowej drogi w przyszłości.

Koordynator akcji: lic. Patrycja Adahs