Jesteś tutaj: Strona główna / Urodziny / REZERWACJA

• ORGANIZUJEMY URODZINY W SOBOTY ORAZ W NIEDZIELE, W GODZINACH OD 10 DO 19.
  • PROSIMY O REZERWACJĘ PLANOWANEJ UROCZYSTOŚCI, Z CO NAJMNIEJ 2-TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM, OCZYWIŚCIE NIE ODMAWIAMY W NAGŁYCH PRZYPADKACH.
  • PRZY PODPISYWANIU UMOWY NALEŻY UIŚCIĆ ZALICZKĘ STANOWIĄCĄ POŁOWĘ CAŁEJ NALEŻNOŚCI (POBIERANA KWOTA JEST ZA ZGŁOSZONĄ LICZBĘ DZIECI), RESZTĘ KWOTY NALEŻY UREGULOWAĆ, NAJPÓŹNIEJ W PIĄTEK POPRZEDZAJĄCY WEEKEND, W KTÓRYM BĘDZIE PRZYJĘCIE.
  • DYSPONUJĄ PAŃSTWO, AŻ 15 MOTYWAMI DO WYBORU (WYBRANY MOTYW USTALANY JEST PRZY ZAWIERANIU UMOWY).
  • PODCZAS PODPISYWANIA UMOWY DOPRECYZOWUJEMY WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY IMPREZY TJ. SMAK TORTU/ ZESTAWU NA STÓŁ/LICZBĘ GOŚCI ITP.
  • ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYNIESIENIA WŁASNEGO JEDZENIA I TORTU.
  • PROSIMY O PRZYBYCIE Z SOLENIZANTEM, OKOŁO 10MIN. PRZED PRZYJĘCIEM URODZINOWYM.
  • DZIECI BAWIĄ SIĘ W OBUWIU ZMIENNYM.
  • ODBIÓR ZDJĘĆ Z IMPREZY URODZINOWEJ JEST MOŻLIWY JUŻ DWA DNI PO UROCZYSTOŚCI URODZIN. INFORMACJĘ O PRZYGOTOWANYCH ZDJĘCIACH DOSTANIECIE PAŃSTWO TELEFONICZNIE.