Jesteś tutaj: Strona główna / Dla rodziców / BIEŻĄCE INFORMACJE / 2011 / 2012 / LUTY 2012 / WYCIECZKA DO PIZZERII - GR. ŻABKI I PSZCZÓŁKI

WYCIECZKA DO PIZZERII
GRUPY „ŻABEK” I „PSZCZÓŁEK”

Dnia 24.02.2012 r. (piątek) dla dzieci z grupy „Żabek” i „Pszczółek” odbędzie się wycieczka do pizzerii Mario w Bydgoszczy. Dzieci będą miały okazję poznać walory restauracji ze wszystkich stron. Zobaczą pizzerię „od kuchni”, a także będą uczestniczyły w przygotowaniu pizzy, którą następnie zjedzą.

Wyjazd jest połączony z tematyką realizowaną w naszym przedszkolu. W ramach cyklu „Poznajemy Kraje Unii Europejskiej” realizujemy w lutym „Dni Włoskie” i obchody Międzynarodowego Święta Pizzy.

Grupa: „Pszczółki”, „Żabki”
Dzień: 24.02.2012 r. (piątek)
Miejsce: Pizzeria „Mario”, ul. Magnuszewska 3 (k. Wypożyczalni Beverly Hils)
Środek lokomocji: pieszo
Wyjście: ok. 10:45
Opiekunowie: mgr Anna Pęczkowska, mgr Aleksandra Kinal, mgr Aleksandra Borowicz

WYCIECZKA FINANSOWANA JEST ZE ŚRODKÓW PRZEDSZKOLA
Prosimy Rodziców o podpisanie zgody na udział dziecka w wycieczce (lista na gazetce).