Jesteś tutaj: Strona główna / Dla rodziców / BIEŻĄCE INFORMACJE / 2011 / 2012 / LUTY 2012 / WYCIECZKA DO PIZZERII

KUCHCIKOWO
cz. II

WYCIECZKA DO PIZZERII I WYKONANIE WŁASNEJ PIZZY.

Dnia 17.02.2012r. (piątek) dla dzieci z grupy II „Mrówki” odbędzie się wycieczka do pizzerii Pizza Hut w Focus Park w Bydgoszczy. Dzieci będą miały okazję poznać walory restauracji ze wszystkich stron. Najpierw zwiedzą część przeznaczona dla klientów, a potem zobaczą pizzerię  „od kuchni”, w której własnoręcznie i według własnej inwencji twórczej wykonają pizzę. Następnie przy pomocy dorosłych umieszczą ją w piecu, a gdy już będzie gotowa skonsumują ją popijając przygotowaną przez kucharzy lemoniadą bądź herbatą (do wyboru).

Wyjazd jest połączony z tematyką realizowaną w naszym przedszkolu. W ramach cyklu „Poznajemy Kraje Unii Europejskiej” realizujemy w lutym „Dni Włoskie” i obchody Międzynarodowego Święta Pizzy.

Grupa: „Mrówki”
Dzień: 17.02.2012 r. (piątek)
Miejsce: Pizza Hut, Focus Park, ul. Jagiellońska 39-42
Środek lokomocji: tramwaj linii nr 2 do Ronda Jagiellonów, tramwaj linii nr 1, 3, 4 lub 8 do PKS
Wyjazd: ok. 9:00

9:00 - 10:00   przejazd z przedszkola do centrum handlowego Focus Park
10:00 - 10:30   zwiedzanie restauracji
10:30 - 11:15   własnoręczne wykonanie pizzy
11:15 - 11:45   wypiek przygotowanych pizzy
11:45 - 12:30   konsumpcja
12:30 - 13:30   powrót do przedszkola

: ok. 13:30

Kierownik wycieczki: mgr Irena Jankowiak
Opiekunowie: mgr Anna Pęczkowska (organizator), 2 chętnych rodziców

Prosimy o dostarczenie do sekretariatu po cztery bilety ulgowe MZK do dnia 15.02.2012 r. (podróż w jedną stronę obejmuje dwa bilety, gdyż nie ma bezpośredniego połączenia i musimy jechać z przesiadką) oraz o podpisanie zgody na udział dziecka w wycieczce (lista- patrz: gazetka). Zapraszamy również chętnych rodziców do wzięcia udziału w wycieczce i o wpisanie swojej kandydatury na liście przy nazwisku dziecka

WYCIECZKA FINANSOWANA JEST ZE ŚRODKÓW PRZEDSZKOLA

Prosimy Rodziców o podpisanie zgody na udział dziecka w wycieczce (lista na gazetce).