Jesteś tutaj: Strona główna / Dla rodziców / BIEŻĄCE INFORMACJE / 2011 / 2012 / LUTY 2012 / ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE „MRÓWEK”

ZAJĘCIA OTWARTE  W GRUPIE „MRÓWEK”
PT. "BEZPIECZNE ZABAWY NA ŚNIEGU I LODZIE"

Dzień: 28.02.2012 r. (wtorek)
Miejsce: sala grupy „MRÓWEK”
Grupa: „MRÓWKI”
Czas trwania: 15:45 – 16:30
Nauczyciel prowadzący: mgr Irena Jankowiak

Na zajęciach otwartych rodzice mogą obserwować dzieci podczas zajęć dydaktycznych. Zajęcia te organizowane są na zakończenie danego bloku tematycznego. Podczas takich zajęć dzieci powtarzają to, czego nauczyły się w przedszkolu w danym tygodniu. Nauczyciel sprawdza w ten sposób ile dzieci zapamiętały i co jeszcze należy poćwiczyć. Rodzice natomiast mają okazję oglądać swoje pociechy, widzieć jak zachowują się podczas zajęć i jak wygląda ich działanie.

Podczas zajęć dzieci zaprezentują swoja wiedzę na temat bezpiecznej „zabawy na śniegu i lodzie”, wezmą udział w rozmowie podsumowującej blok tematyczny, a także będą rozwiązywały różnorodne zagadki, rebusy i krzyżówki.

Prosimy Rodziców o podpisanie zgody na udział w zajęciach otwartych (lista na gazetce).