Jesteś tutaj: Strona główna / Dla rodziców / AKCJE / 2012 / 2013 / ZBIÓRKA BATERII

ZBIÓRKA BATERII

Nasze przedszkole po raz wtóry uczestniczy w zbiórce baterii. Akcja „Zbiórki baterii” jest częścią programu, prowadzonego przez Urząd Miasta Bydgoszczy pt.: „Czysta Bydgoszcz”. Akcja ta ma na celu wzbudzenie, wśród Bydgoszczan i nie tylko, świadomości zagrożenia płynącego z zanieczyszczania środowiska różnego typu odpadami. Wśród nich są baterie. Wszyscy wiemy, że w swoim składzie zawierają niebezpieczne i szkodliwe metale ciężkie, dlatego też, aby zmniejszyć ich ilości występujące wśród nas nasze przedszkole przyłącza się do programu, poprzez umieszczenie odpowiednich pojemników na korytarzu naszej placówki. Jednocześnie serdecznie zapraszamy rodziców do aktywnego udziału w proponowanej akcji.

Koordynator akcji
: mgr Monika Baszyńska

O wrzucanie baterii prosimy do specjalnie przygotowanego pojemnika, znajdującego się w holu przedszkola.