Jesteś tutaj: Strona główna / AKCJE / 2012 / 2013 / ZBIÓRKA NAKRĘTEK

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Nasze przedszkole po raz kolejny bierze udział w akcji ²Zbiórka nakrętek². Konkurs przeprowadzany jest w celu charytatywnym. Celem zbiórki jest wsparcie rodziców Kamila - 13-letniego chłopca, który urodził się z porażeniem mózgowym.  Rodzice zbierają na wózek inwalidzki dla syna. Koszt sprzętu to około 9 tys. zł. Do dnia 03.07.12 odebrano z placówek szkolno - wychowawczych łącznie 3131 kg nakrętek, co daje kwotę 1878,60 zł, która została przekazana na konto Kamila. Na zakończenie roku szkolnego 2012/2013 ze środków zebranych w konkursie zostanie zakupiony wózek inwalidzki dla tego chłopca, ale jeszcze brakuje nakrętek, dlatego zwracamy się z prośbą o dalsze uczestnictwo w tej akcji. Nas nic nie kosztuje odkładanie nakrętek po zużytych butelkach, a cel, w jakim to robimy jest szlachetny.

Koordynator akcji: mgr Anna Pęczkowska - Ziętak

O wrzucanie nakrętek prosimy do specjalnie przygotowanego pojemnika znajdującego się w holu przedszkola.