Kącik rodzica

W dniu 29 kwietnia biuro przedszkola czynne w godzinach 8:30 - 13:30

Aktualności mar 16, 2021

INFORMACJA

W dniach 16 - 19 marca 2021 r. przedszkole nieczynne. W sprawach bieżących prosimy o kontakt telefoniczny 604 629 916 lub drogą mailową: biuro@przedszkolnachatka.pl

Aktualności mar 15, 2021

PILNY KOMUNIKAT 15.03.2021 r

Drodzy Rodzice

Z dniem 16 marca br., zmuszeni jesteśmy zawiesić zajęcia stacjonarne w całym przedszkolu do dnia 19 marca włącznie. Powodem tej decyzji są wpływające do nas zgłoszenia o skierowaniu kolejnych dzieci na wykonanie testu. Od jutra dzieci z grup Wróbelki, Misie, Żyrafki, Jeżyki i Sowy objęte są nadzorem epidemiologicznym. Wszystkie grupy przechodzą na nauczanie zdalne.

Jeśli tylko to możliwe bardzo prosimy o szybszy odbiór dzieci w dniu dzisiejszym.

Jutro zostanie rozesłane do wszystkich Rodziców zaświadczenie o zawieszeniu zajęć w przedszkolu.

Z uwagi na dynamiczny rozwój sytuacji, bardzo prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na e-dzienniku oraz na stronie przedszkola.

Aktualności mar 14, 2021

Komunikat 14.03.2021 r.

Szanowni Państwo

Informujemy, że został potwierdzony przypadek zakażenia u jednego z dzieci w grupie Misie. W związku z powyższym przedstawiamy plan funkcjonowania przedszkola w najbliższym tygodniu tj. 15 - 19 marca.

Godziny przyprowadzania dzieci: Wróbelki od 8:00 do 8:30 (prosimy nie przyprowadzać dzieci wcześniej). Pozostałe grupy od 6:30 do 8:00 (prosimy się nie spóźniać).

Rodziców i opiekunów prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i dystansu społecznego podczas przyprowadzania i odbioru dzieci.

Grupa Wróbelki funkcjonować będzie w ograniczonych godzinach tj. 8:00 – 15:00.

Grupa Misie - następuje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla całej grupy do 19 marca. Dzieci z tej grupy obecne w przedszkolu w dniach 10 oraz 11 marca zostają objęte kwarantanną do 21 marca włącznie. Pozostałe dzieci podlegają nadzorowi epidemiologicznemu. W tym czasie zalecane jest pozostanie w domu oraz kontrola stanu zdrowia dzieci. Przedszkole dokona zaznaczenia w Aplikacji Przedszkolna Chatka nieobecności dzieci.

Grupy Żyrafki, Jeżyki i Sówki funkcjonują bez zmian.

Przypominamy o bezzwłocznym przekazywaniu nam informacji dotyczących pojawienia się lub podejrzenia zachorowania, przebywania na kwarantannie, skierowaniu na test itp. Jako rodzice jesteście Państwo w stanie najszybciej uchronić pozostałe dzieci i ich rodziny od ryzyka zakażenia. Prosimy nie przyprowadzajcie Państwo do przedszkola dzieci nawet z lekkimi na pozór objawami przeziębienia, kataru, kaszlu itp. Dbajmy razem o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia przedszkolakom bezpiecznego pobytu w placówce. Z tego też powodu grupy nie będą łączone.

Rodzicom dziecka z grupy Misie bardzo dziękujemy za powiadomienie przedszkola o zaistniałej sytuacji. Życzymy wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia.