Przedszkolna Chatka

Rozpoczynamy nabór do nowej anglojęzycznej grupy.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-5 lat.

O tym, że warto uczyć się języków obcych od najmłodszych lat, wiadomo nie od dziś. Ważne jednak, by zajęcia miały charakter zabawy i wzbudzały w dziecku ciekawość. Nie jest tajemnicą, że umysł do 6 roku życia jest najbardziej chłonny. Dlatego warto wykorzystać ten czas. Nie zwlekaj. Już dziś zapisz swoje dziecko do grupy anglojęzycznej.

GRUPA ANGLOJĘZYCZNA TO:

• przyswajanie języka angielskiego od najmłodszych lat poprzez stałe obcowanie z nim
  • szansa na łatwą naukę języka w późniejszych latach szkolnych
  • nawiązywanie nowych, międzynarodowych przyjaźni
  • poznawanie zwyczajów i tradycji krajów anglojęzycznych
  • zabawa z językiem obcym
  • wykorzystanie nowatorskich metod nauczania
  • zajęcia dostosowane do wieku dziecka
  • podstawa programowa prowadzona w języku polskim i angielskim

Nabór dzieci do grupy anglojęzycznej na rok 2021/2022 rozpoczynamy 10 maja 2021.

Warunkiem utworzenia grupy jest zebranie zgłoszeń od min. 15 osób.

W Przedszkolnej Chatce rekrutacja trwa przez cały rok kalendarzowy. O zapisie decyduje ilość miejsc w grupie i kolejność zgłoszeń.

Przyjmujemy dzieci w wieku już od 2 roku życia.

W ramach adaptacji zapraszamy także dzieci młodsze.

Aby zapisać dziecko do przedszkola należy:

Po podpisaniu umowy oraz uiszczeniu opłat przez Rodziców dokonujemy wpisu dziecka na listę podopiecznych naszego przedszkola.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, bądź umówienia się na indywidualne spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel. 604 629 916.

Dbając o komfort dzieci i ich rodziców, już teraz zapraszamy Państwa wraz z pociechami na zajęcia adaptacyjne.

Dzięki nim każdy maluszek łatwiej odnajdzie się w nowym środowisku i chętniej będzie przychodził do przedszkola.

Zaczynamy od 01 czerwca 2021 r.

Zapisy na zajęcia przyjmujemy do 28 maja br. pod adresem fundacja@nowe-pokolenie.pl

Odpłatność za jedno spotkanie wynosi jedynie 20,00 zł. Przed zapisaniem dziecka na zajęcia, prosimy o zapoznanie się z dokumentami dostępnymi poniżej.